Необходими документи за работа в МВР?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Speedy86
Мнения: 1606
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 20:05
Автомобил: Audi A4 1.8 20V
Двигател: ADR 1996
Местоположение: samokov

Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот Speedy86 » Пон 28 мар 2011 14:47


Колеги преди да започнете да плюете по темата и по мен пускам темата защото не откривам нужната ми информация.
Значи искам да какндидатствам в полицейска школа (не Симеоново) за категория "Е",и ме интертесува точно какви документи са ми нужни,имам горе долу някаква информация за тях но не достатъчна,за физическият тест не се притеснявам няма да ме затрудни.
Ще помоля колегите запознати с това да кажат какво точно ми е нужно.Мерси предварително




Христо Стайков
Мнения: 224
Регистриран на: Пет 05 ное 2010 16:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: казанлък

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот Христо Стайков » Пон 28 мар 2011 14:58


Първо трябва да има обявен прием на сайта на МВР и после документите.


Потребителски аватар
Speedy86
Мнения: 1606
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 20:05
Автомобил: Audi A4 1.8 20V
Двигател: ADR 1996
Местоположение: samokov

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот Speedy86 » Пон 28 мар 2011 15:00


Христо Стайков написа:Първо трябва да има обявен прием на сайта на МВР и после документите.


Сега това проверявам скоро има.аз затова гледам да си подготвям едно по едно :да:


Христо Стайков
Мнения: 224
Регистриран на: Пет 05 ное 2010 16:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: казанлък

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот Христо Стайков » Пон 28 мар 2011 15:07


Синът ми кандидатства ,но всичко продължава доста време.Приемът беше обявен Ноември 2009,изпитите продължиха от Януари до Април 2010,школата от Май до Декември и чак тогава започна редовна работа.Почти цяла година.Относно документите,може би в сайта ще са описани.


Потребителски аватар
Speedy86
Мнения: 1606
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 20:05
Автомобил: Audi A4 1.8 20V
Двигател: ADR 1996
Местоположение: samokov

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот Speedy86 » Пон 28 мар 2011 15:11


Христо Стайков написа:Синът ми кандидатства ,но всичко продължава доста време.Приемът беше обявен Ноември 2009,изпитите продължиха от Януари до Април 2010,школата от Май до Декември и чак тогава започна редовна работа.Почти цяла година.Относно документите,може би в сайта ще са описани.


Това че се проточва доста време не е проблем,в сайта намерих но не пише точно какви документи ми трябват,аз днес си извадих свидетелстов за съдимост и декларация за притежание на гражданство утре отивам на София до Следствената служба за удостоверение че не съм подсъдим в момента.


Потребителски аватар
stefarata
Мнения: 1893
Регистриран на: Нед 13 сеп 2009 10:56
Автомобил: Seat Alhambra 7M
Двигател: AFN 1998
Местоположение: Карнобат

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот stefarata » Пон 28 мар 2011 15:17


напиши си и автобиография, саморъчно. Диплома за средно образование също


Потребителски аватар
i.e.i
Мнения: 2563
Регистриран на: Чет 28 апр 2005 9:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот i.e.i » Пон 28 мар 2011 15:19




Потребителски аватар
turrisi
Мнения: 448
Регистриран на: Сря 10 ное 2010 9:44
Автомобил: AUDI
Двигател:
Местоположение: Монтана

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот turrisi » Пон 28 мар 2011 15:26




Потребителски аватар
Slayera
Мнения: 436
Регистриран на: Съб 10 дек 2005 0:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот Slayera » Пон 28 мар 2011 16:21


http://www.dhr.mvr.bg/Competition/Entrance/default.htm

като цъкнеш на някои от вакантните места ти излиза doc-file с изискванията и какви документи ти трябват.


Потребителски аватар
Speedy86
Мнения: 1606
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 20:05
Автомобил: Audi A4 1.8 20V
Двигател: ADR 1996
Местоположение: samokov

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот Speedy86 » Пон 28 мар 2011 17:05


Още нещо за което се сетих 2006 година бях на пробация,ходих в пробационната служба и ми казаха че до 2009-та всичко ми се е изчистило,днес като си взех свидетелството за съдимост пише НЕ осъждан,но ми казаха че ако съм бил на пробация немога да започна държавна работа вярно ли е това?


Потребителски аватар
Marto_VN
Мнения: 517
Регистриран на: Вто 26 яну 2010 18:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот Marto_VN » Пон 28 мар 2011 17:26


Еми жалко само едно мога да ти кажа колега...
просто забрави за МВР с това осъждане .. нищо че си реабилитиран - ти имаш полицейска регистрация и дори да подадеш молба да бъде заличена - то пак няма да бъдеш допуснат нито до изпит, нито до конкурс..
мога да ти кажа какви документи ти трябват , но при положение че си бил осъждан , просто забрави... ще изгубиш и време и пари - мисля че няма смисъл..
Още повече ,че към свидетелството за съдимост има и бюлетин ,за което вероятно не знаеш , този бюлетни си пише всичко и това за 2006 и за реабилитацията ти също то си ходи служебно и когато го видят .. вече ти казах за какво иде реч.
опитай някъде другаде , но тук просто няма смисъл..

За друга дъжавна служба може би имаш шанс но в мвр - няма да стане казвам ти го 1:1 с истината.


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11902
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот К.Одаджийски » Пон 28 мар 2011 17:34


Speedy86 написа:Още нещо за което се сетих 2006 година бях на пробация,ходих в пробационната служба и ми казаха че до 2009-та всичко ми се е изчистило,днес като си взех свидетелството за съдимост пише НЕ осъждан,но ми казаха че ако съм бил на пробация немога да започна държавна работа вярно ли е това?

Преди 3-4 години на жената брат и мина всички изпити, психото и отиде на комисия за назначаване. Не го назначиха, защото не можел да даде адекватно обяснение за 5 дадени му но не лежани денонощия арест по време на войнишката му служба през 1991 година!Иначе бяха 14 човека за 18 места, та в тоя ред на мисли с тая пробация едва ли!


Потребителски аватар
turrisi
Мнения: 448
Регистриран на: Сря 10 ное 2010 9:44
Автомобил: AUDI
Двигател:
Местоположение: Монтана

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот turrisi » Пон 28 мар 2011 18:01


А според мен е до....корабното въже!!!..надявам се ме разбираш!!! имам пример даже....но си остава за мен(примера)!!!...опитай стига да имаш излишни кинти понеже ..дори пътуването до изпита е с пари!!!(и за въжето помисли...достатъчно ли е дебело) :да:


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот my heart iS iCe » Пон 28 мар 2011 18:04


turrisi написа:А според мен е до....корабното въже!!!..надявам се ме разбираш!!! имам пример даже....но си остава за мен(примера)!!!...опитай стига да имаш излишни кинти понеже ..дори пътуването до изпита е с пари!!!(и за въжето помисли...достатъчно ли е дебело) :да:

На мой колега, искаха да го вкарат в МВР-то! Татко му беше полицай искаха и него да направят, но не го угря слънцето, шот имаше голяма сянка зад него! Беше правил яко ПТП- в града със скорост 140 км/ч и заради това имаше Досие, и не го взеха в МВР-то! Ако искаш и една Уазка пари изстури пред РПУ-то няма да те вземат! Щом си маркиран не се надявай! Но кво да се прай, таксират :| Но, както са казали, по-добре да пробваш отколкото да не пробваш и да се чудиш какво ли ще е станало :да:


Потребителски аватар
emiltd
Мнения: 709
Регистриран на: Сря 13 фев 2008 16:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Монтана

Re: Необходими документи за работа в МВР?

Мнениеот emiltd » Пон 28 мар 2011 18:13


Speedy86 написа:Още нещо за което се сетих 2006 година бях на пробация,ходих в пробационната служба и ми казаха че до 2009-та всичко ми се е изчистило,днес като си взех свидетелството за съдимост пише НЕ осъждан,но ми казаха че ако съм бил на пробация немога да започна държавна работа вярно ли е това?


Няма шанс,поне не законен :Mr Green Fun .8 години работех в системата и съм се нагледал на кво ли не в тази безправна ДЪРЖАВА.Съвсем приятелски те съветвам да се откажеш от това поприще.В тази работа няма развитие,не плащат справедливо спрямо умората и стреса и деградацията :screwy .По-добре се насочи към нещо по-платено и културно,както направих и аз :да:



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 64 госта