Грамотни ли сме?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот hooligans » Пет 16 дек 2011 11:08


Ето един гражданин. maikomila
Martoo0oo0o написа:Ти маи неразбираш от ништо КСЕНОНА не е оригинално от кола беше с бмв внос.КОИТО е карал колата там си го е купувал егато маи пиша на малоумник почваш да ме ядосваш много ако обичаш непиши тапи коментари и си купу ксенонче от 50лв и 25лв ако штеш твоя си работа.РАЗБИРКО ИСКАМ ДА МИ НАМЕРИШ СНИМКИ НА МОЯ ОТВОРКО...


Martoo0oo0o написа:Пичове като смятате че е китаиски даите снимки на апсолиотно саштия ксенон (моя) 4е е китаиски хаиде чакам ама ко да чакам няма да намерите гледаите си форумчето и като нямате кинти непишете глупости.


Martoo0oo0o написа:Ахам не е бош така ли начи някои (идиот) в ГЕРМАНИЯ си е решил да драска по баласта пхахахаха :D :D брато туи да не ти е България :D За да спрем спора искам снимки на саштите баласти с описание 4е е китаиски.И я ми кажи колко парички струва боша тук с лепенка???


Martoo0oo0o написа:аххахахах ти заплашваш ли бе голфар перник долна мишка караи си маршавоя голф 1 :D :D :D :D :D :D :D :D :bowdown :063: :063: аматиор селски.......

maikomila




Потребителски аватар
Luciano
Мнения: 8472
Регистриран на: Чет 31 авг 2006 22:16
Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.9TDI AHF
Местоположение: София
Контакти:

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот Luciano » Съб 17 дек 2011 3:45


:bowdown първо мнение!

4eroreiro написа:каква е колата моита е поло 3 6n сам сам си ги правил и на о6те 2-ве полота и на голф 3 и на vw транспортер и на мерцедес цетка комби
мойе и да мога да ти помогна


Потребителски аватар
Ljubon
Мнения: 3327
Регистриран на: Съб 15 авг 2009 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот Ljubon » Пет 23 дек 2011 11:57


Чух в новините, че има предложение всички студенти да изучават български език, независимо от специалността им. Причината е масовата неграмотност сред младите хора. :applause:
И тук, във форума, забелязвам доста хора-студенти, които пишат твърде неграмотно. :012:


Потребителски аватар
vladtod®
Мнения: 2078
Регистриран на: Вто 28 мар 2006 15:39
Автомобил: Passat
Двигател:

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот vladtod® » Нед 25 дек 2011 20:34


performance написа:здр колеги мисля да се разделя с голфа само,че незнам каква цена да му търся...кам него мога да прибавия гти пакет и много други нещта.

двигателят е кр,колата е с дълбоко рекаро салон,претапизиран изцяло преди година.ел. прозорзи,корите на вратите са от голф рали.дигифиц дигитално табло и бар4е.волан и топка на скоростният лост раид.фарове,халогени,мигачи,и стопове фк.окачване релегеруемо фк .има и прелична музика,сд и усилвател паинер,колони херц.предни спирачки Г60 зданите са си оригиналните.чистонови жила на рачната спирачка,нов сиденител комплект,двигателят е на 40хил,след основен ремонт.испусквателна генераця 4-1....към колата давам друг двигател комплект,много добър гти пакет,които не ми остана време да сложа и още много други нещта и части,които в момента не се сещтам.имам николко снимки в гаража.колата винаги е била добре подържана и обслужвана.в момента колата има малки забелжки по бята-които ще отстраня скоро време. :beer


Потребителски аватар
snupeca
Мнения: 11200
Регистриран на: Чет 03 юли 2008 8:26
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: ALH
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот snupeca » Пон 26 дек 2011 22:32


audi__a8 написа:еми аман от маистори и колата ти прецакал и пари ти взел аз ако сам на теб утивам и му е уставам да е праи както трява слажиси и нукоя ро стабилна траба в багажника око маистора се напрай трабата ще справи полужението :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:


:banghead:


Потребителски аватар
maxpayne
Мнения: 2808
Регистриран на: Нед 28 сеп 2008 12:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот maxpayne » Сря 28 дек 2011 17:03


vaiper 1 написа:Нека дане ставам омиротворител но нека се придаржаме кам добрия тон колеги кои както иска но всеки има мнение и то требва да се изслушва и уважава нека дасме по толерантни :beer Вапроса е да обменяме мнения и дасе поучим 1 от друг това е идеята :обичам ви

Тук там има и по някоя правилно написана дума... сигурно случайно е станало. За липсата на препинателни знаци да не говорим.


Потребителски аватар
Pacho B
Мнения: 720
Регистриран на: Съб 24 юли 2010 16:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот Pacho B » Чет 29 дек 2011 12:37


djani_84 написа:аз сам сас г3 1.6 101 коня аек градско 13 а на ванка 7 с 110 км в час с обикновенна газова малко сам я скопил че иначе гарми

Ко речи? :Mr Green Fun


Потребителски аватар
Varbona
El Presidente
Мнения: 7655
Регистриран на: Пон 28 юни 2004 14:31
Автомобил:
Двигател:

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот Varbona » Сря 04 яну 2012 16:54


nindata написа:мотора е априлиа аф1 125 кубика джигателя е перфектен пали с нов акомолутар има забележки задната спирачка не работи и няма документи имам документ само че мотора е спрян от движение цена 550 лева ако някои се възможен коментар само на място
:talk:


Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот bobocamaro » Чет 12 яну 2012 16:37


здравтите нов са в този форум и имам следното запитване имам гол 3ка 1.8 аетоматик моно инжекция и ми дава расход 11 литра на сто км. а преди беше 9 гацко сменилсам всичко а расхода не пада

....ши омра. :bowdown


Потребителски аватар
RoadRunner
Мнения: 4117
Регистриран на: Сря 26 ное 2008 19:32
Автомобил: VW Golf
Двигател: ASZ 2003
Местоположение: София

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот RoadRunner » Пон 16 яну 2012 23:18


vanko_5 написа:толкова дава и моя но бе зрачка с рачка качва с около 1-1.5 литра


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот nokiangage » Пет 20 яну 2012 15:52


търса да купа за...

:063:


Потребителски аватар
snupeca
Мнения: 11200
Регистриран на: Чет 03 юли 2008 8:26
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: ALH
Местоположение: Смолян
Контакти:

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот snupeca » Нед 22 яну 2012 21:43


radi0303 написа:АБФ мтор, следния проблем с оборотите. Колата като я запаля сутрин, или след като е постояла изгасена, дори и да е заграяла, първите мин няма каране...Може да се кара смао без да се дава газ! При подаване на газ, оборотите падат и подва да хълца и да гърми! На периди се изфурсирва и после пак ги намаля и гърми. След като се покара и се оправя но по някой време пак ги прави тия ноемра. Отдело няма и сила...


Ко речи? mhihi


Потребителски аватар
batko_miro
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря 31 окт 2007 11:37
Автомобил: VW Golf
Двигател: CHGA 2010
Местоположение: София

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот batko_miro » Пон 23 яну 2012 23:59


Първата седалка ми трябваше 45 минути да е разглобя и още толкова при сглобяване после.Втората е разглобих за 15 минути ,но е сглобявах пак 45. :lol:

Две изречения, три пъти. :banghead: :banghead: :banghead:


Потребителски аватар
Varbona
El Presidente
Мнения: 7655
Регистриран на: Пон 28 юни 2004 14:31
Автомобил:
Двигател:

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот Varbona » Чет 02 фев 2012 17:46


vaiper 1 написа:С обикновена газова ставали момчета :beer

С необикновена газова - момичета?
С метанова - хермафродити?

:banghead: :banghead: :banghead:


Потребителски аватар
batko_miro
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря 31 окт 2007 11:37
Автомобил: VW Golf
Двигател: CHGA 2010
Местоположение: София

Re: Грамотни ли сме?

Мнениеот batko_miro » Вто 28 фев 2012 20:30


имат магазин за бой и тои е в нашия



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ognqn и 60 госта