Голф 3 1.9тди 1994г. проблем с палене и обороти

Печките са на мода. Дори и дизела да е по-скъп феновете му са много...
Ivo1986
Мнения: 60
Регистриран на: Чет 03 яну 2013 11:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Голф 3 1.9тди 1994г. проблем с палене и обороти

Мнениеот Ivo1986 » Пет 09 авг 2013 23:36


Така да започна от ремонта.Колата имаше проблеми,закарах в сервиз,там ми бе сменен компютър,помпа,и ремонт на сигменти.
Сега колата върви на пушка,проблема е обаче че когато е студена задължително трябва да подам газ иначе гасне.Когато е топла като я запаля оборотите драстично падат-можеби до около 500об.след което колата "сама" си подава газ и не гасне.Това което забелязвам е че си работи постоянно на 1000оборота,ни по нагоре,ни по надолу.
Нямам проблем с прекъсване или гаснене в движение или нещо подобно,но това с тия 1000оборота малко ме плаши при условие че преди си стоеше на 800-900об.
тъй като колата върви доста повече от преди,проведох разговор с познат дали компа не е с чип,но това май само на Динотест мога да го разбера.Ако е "чипосана" може ли да е от това?
Другото което забелязвам е че колата си набира от 1000-та оборота доста прилично а след 3000 почва още повече да върви.
Един познат ми каза че проблема най-вероятно е в помпата-предварение ако правилно съм запомнил.
Ако от написано от мен разбирате проблема, ще бъда благодарен да ми кажете как,кой и къде може да го оправи.
Става въпрос за Голф 3 1.9тди 1994г.София

Да допълня гледахме я с Ваг-ком и не исписва грешки,но до там.Момчето което я закачи кара бензин и с дизела не е на ТИ,а аз хич не разбирам.




Ivo1986
Мнения: 60
Регистриран на: Чет 03 яну 2013 11:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: проблем с палене и обороти

Мнениеот Ivo1986 » Пон 12 авг 2013 22:41


:banghead :question
колата все още си стой на 1000оборота,никой ли не знае майстор или сервиз в София който да реши проблема?



Върни се в “Дизелови агрегати”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта