Поставяне в София на газов инжекцион

При тази цена на горивата, все повече от нас се "газифицират". Проблеми и решенията им тук
darkiceman
Мнения: 4
Регистриран на: Пет 21 сеп 2007 9:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Поставяне в София на газов инжекцион

Мнениеот darkiceman » Пет 21 сеп 2007 9:47


Здравейте бих искал да попит дали някой знае място в София, където да поставят добре газови инжекциони. Бях се спрял на BRC Sequent с Keihin инжектори, но се порових из форума и видях бая недоволни хора от техниците и потдръжката там и поради тази причина се отказах от тази идея, само не знам дали централният офис в Пловдив не е по-добър. Но поставянето на газ в друг град не ми се вижда много добра идея - поради донастройките на газовата ще има бая пътувания напред назад, а и с гаранцията ще е проблем. Един познат ми предложи да си поставя италианската EasyJet, казва че бая таксита карат с такива и давали по-малко проблеми от BRC. Ако някой има някаква информация ще бъда много благодарен ако я сподели. Също така ако някой знае в София добри майстори с добри газови също ще бъда благодарен за мненията, съветите и препоръките. Благодаря предварително на всички, които могат да ми помогнат.

П.П. Колата, на която ще се поставя е Seat Cordoba 1.6 SR 105к.с. 2002г. Знам, че не е VW , но все пак е от групата, а и ми казаха да попитам тук за мнения и съвети. Пак благодаря на всички помогнали.




Потребителски аватар
walentin
Мнения: 506
Регистриран на: Чет 22 мар 2007 19:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот walentin » Пет 21 сеп 2007 18:02


Орландовци,последната спирка на трамвая ,ул.Първа Бълг.армия и ул.Локорска, двора на бившето СБА,търсиш инж.Любо Дойновски -0888450085.


Потребителски аватар
Теодор
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 16:27
Автомобил: Ford Fiesta 6 BMW 325XI
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Теодор » Пет 21 сеп 2007 19:17


walentin написа:Орландовци,последната спирка на трамвая ,ул.Първа Бълг.армия и ул.Локорска, двора на бившето СБА,търсиш инж.Любо Дойновски -0888450085.
    Добър избор цена-качество :да:


darkiceman
Мнения: 4
Регистриран на: Пет 21 сеп 2007 9:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот darkiceman » Съб 22 сеп 2007 2:19


Благодаря - ще се обадя е ще проверя за какво става дума още утре !!!


darkiceman
Мнения: 4
Регистриран на: Пет 21 сеп 2007 9:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот darkiceman » Съб 22 сеп 2007 10:52


Обадих се на човека от Орландовци той предлага някакъв руски газов инжекцион Фаворит - някой слагал ли го е и дали има някой с преки впечатления от него? Благодаря предварително за всяка помощ.


Потребителски аватар
Теодор
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 16:27
Автомобил: Ford Fiesta 6 BMW 325XI
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Теодор » Съб 22 сеп 2007 11:03


Ето ти малко материал за четене :wink:
http://forum.vwclub.bg/viewtopi ... 6%E8%EE%ED


Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот The Red Guy » Съб 22 сеп 2007 12:32


Koлега, аз досега ти писах във форума на СЕАТ, мисля че достатъчно, казах ти към кои уредби да се ориентираш. Говори ли със Стойчо?


darkiceman
Мнения: 4
Регистриран на: Пет 21 сеп 2007 9:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот darkiceman » Съб 22 сеп 2007 12:48


Да говорих със Стойчо, но проблема си остава с донастройките, а и ме притеснява, че гаранцията ще е в Русе. Той каза, че за София не може да ми помогне с нищо - знае вносителите, но не и сервизи. Надявам се, че ме разбирате защо питам - не ми се иска да дам 1500 - 2000лв. и накрая да се прееба яко. Даже и с MadHead говорих за Фобос-а и той каза, че е доволен - написах им едно писмо с въпрос къде в София имат представител и сега чакам отговор.



Върни се в “Автогазови уредби”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kiko26 и 24 госта